Wydawca treści Wydawca treści

Certyfikat FSC

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie po pozytywnych wynikach audytu uzyskała wznowienie certyfikatu FSC na kolejny okres

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie, w skład której wchodzi Nadleśnictwo Bolewice z powodzeniem przeszła proces wznowienia certyfikatu FSC (SGS-FM/COC-000243), który obecnie został przyznany na okres od 16.04.2019 r. do 15.04.2024 r.

Cieszymy się, że sposób prowadzenia prze nas gospodarki leśnej po raz kolejny spotkał się z uznaniem międzynarodowych instytucji zaświadczających, iż prowadzimy odpowiedzialną gospodarkę leśną.


CERTYFIKAT FSC

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie w marcu 1999 roku, jako jedna z pierwszych dyrekcji Lasów Państwowych w Polsce, uzyskała certyfikat odpowiedzialnej gospodarki leśnej wg systemu FSC®.

Certyfikat FSC jest weryfikowany w wyniku przeprowadzanych audytów okresowych, które pozwalają sprawdzić system prowadzonej gospodarki leśnej.

Certyfikat odpowiedzialnej gospodarki leśnej wg systemu FSC o numerze: SGS-FM/COC-000243 ważny jest do 15 kwietnia 2019 roku.

 

 

Materiały do pobrania