Asset Publisher Asset Publisher

położenie

Nadleśnictwo Bolewice wchodzi w skład Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie. Zasięg terytorialny Nadleśnictwa Bolewice wynosi blisko 31 tys. ha.

Położenie Nadleśnictwa Bolewice

Nadleśnictwo Bolewice wchodzi w skład Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie.
Lasy Nadleśnictwa położone są na terenie dwóch województw, większość położona jest na terenie województwa Wielkopolskiego, w powiecie nowotomyskim i międzychodzkim, w gminach Miedzichowo i Międzychód. Pozostała część położona jest w województwie Lubuskim, w powiecie międzyrzeckim, w gminie Pszczew.

Nadleśnictwo Bolewice położone jest na południowym wschodzie RDLP Szczecin, gdzie od zachodu graniczy z Nadleśnictwem Trzciel, a od północy z Nadleśnictwem Międzychód. Od północnego wschodu graniczy z Nadleśnictwem Sieraków, od wschodu z Nadleśnictwem Pniewy, od południowego wschodu z Nadleśnictwem Grodzisk wchodzącymi w skład RDLP Poznań, a od południa z Nadleśnictwem Wolsztyn wchodzącym w skład RDLP Zielona Góra.

W skład Nadleśnictwa wchodzi  Obręb Bolewice.

Lesistość Nadleśnictwa Bolewice wynosi 65%

Powierzchnia ogólna Nadleśnictwa Bolewice wynosi 18 967,11 ha
Powierzchnia leśna wynosi 18 306,43 ha
Zasięg terytorialny Nadleśnictwa Bolewice wynosi blisko 31 tys. ha.


Mapa Nadleśnictwa Bolewice

Mapa

Na dole strony można pobrać plik pdf z mapą Nadleśnictwa Bolewice.

W celu zapisania pliku na dysku swojego komputera proszę kliknąć prawym klawiszem mysz na poniższy link i wybrać opcję "Zapisz element docelowy jako..."